Choose Language

  • All  
  • English
  • অসমীয়া
0
0
6536

গাখীৰখোৱা বয়সত এই শিশুকেইটাৰ এদিনৰ উপাৰ্জনে আচৰিত কৰি তুলিব আপোনাক, জানক সৱিশেষ


Published on October 6, 2021 | News Source: অৰূপ ডেকা
Share This Page
Related Stories

হাৰ্ডিক পাণ্ডিয়াক বাছনি কৰাত ক্ষোভিত হৈ পৰিছে এইগৰাকী প্ৰাক্তন খেলুৱৈ, তুচ্ছ-তাচ্ছিল্য কৰিছিল নিৰ্বাচকসকলক


Published on October 6, 2021|News Source : অৰূপ ডেকা


গুৱাহাটী, ৬ অক্টোবৰঃ ১৭ অক্টোবৰৰ পৰা ইউ এ ইত টি-২০ বিশ্বকাপ আৰম্ভ হ'ব। ভাৰতে ২৪ অক্টোবৰত পাকিস্তানৰ বিৰুদ্ধে টি-২০ বিশ্বকাপৰ প্ৰথমখন খেল খেলিব। আইচিচিৰ নিয়ম অনুসৰি, ভাৰতৰ এতিয়াও ১০ অক্টোবৰৰ ভিতৰত টি-২০ বিশ্বকাপ দলত পৰিৱৰ্তন কৰাৰ সুযোগ আছে।

হাৰ্ডিক পাণ্ডিয়া স্বাস্থ্য উন্নত নহ'লে আগন্তুক টি-২০ বিশ্বকাপ টুৰ্ণামেণ্টত টীম ইণ্ডিয়াই অসুবিধাৰ সন্মুখীন হ'ব পাৰে। ইপিনে, হাৰ্ডিক পাণ্ডিয়াৰ প্ৰদৰ্শনক লৈ বহুটো প্ৰাক্তন খেলুৱৈয়ে বিভিন্ন প্ৰশ্ন উত্থাপন কৰিছে।

টীম ইণ্ডিয়াৰ প্ৰাক্তন অপেনাৰ গৌতম গম্ভীৰে টি-২০ বিশ্বকাপত হাৰ্দিক পাণ্ডিয়াৰ বাছনিৰ ওপৰত প্ৰশ্ন উত্থাপন কৰিছে। গৌতম গম্ভীৰে প্ৰশ্ন কৰিছিল যে যোৱা এবছৰত দুৰ্বল প্ৰদৰ্শন কৰা স্বত্বেও হাৰ্দিক পাণ্ডিয়াক কিয় দলত অন্তৰ্ভুক্ত কৰা হৈছিল।

এক বিশেষ সাক্ষাৎকাৰত এই বক্তব্য ৰাখি গৌতম গম্ভীৰে কয় যে, "মুম্বাই ইন্ডিয়ান্স দলত বেটিংত হাৰ্দিক পাণ্ডিয়া এটা ডাঙৰ সমস্যা হিচাপে পৰিগণিত হৈছে। তেওঁ ক্ৰিকেটত একো ভাল প্ৰদৰ্শন কৰিবলৈ সক্ষম হোৱা নাই, তেওঁ এতিয়া মোৰ বাবে কেৱল এজন ফৰ্মেট খেলুৱৈ।"

"তেওঁ এই বছৰ ভাল প্ৰদৰ্শন কৰা নাই আৰু টি-২০ বিশ্বকাপ দলত যোগদান কৰিছে, আনহাতে তেওঁ আনকি বলিং ভালকৈ কৰা নাই, সেয়েহে তেওঁক অন্তৰ্ভুক্ত কৰাটো এক আচৰিত কথা।"


Published on January 1, 1970|News Source :
Cartoon
View Older

 

December 2, 2021


Entertainment
View Older


From Our Archive

Create Account